top of page

Як якісні напівфабрикати можуть зекономити вам час?

Всі знають що напівфабрикатами називаються продукти з м‘яса, риби, овочів які можна їсти вже буквально через 20-30 хвилин від початку приготування. Більшість таких, зберігаються в замороженому вигляді й мають склад та структуру, які легко переносять швидке розморожування.


Використання напівфабрикатів — рятують ситуацію, коли потрібно швидко приготувати сніданок, обід чи вечерю, а часу, сили чи бажання зовсім немає.


Існує декілька великих груп подібних заморожених продуктів. Серед них:


  • Пельмені, вареники — відмінна заміна першій і другій страві. Готуються 5-7 хвилин. Бувають з різними начинками: м‘ясом, грибами, картоплею, капустою, лівером і так далі.

  • Сирники та млинці. Не менш популярні й поширені. Їх можна розігріти на сковороді за 2-3 хвилини. У випадку з млинцями начинка вже готова.

  • М‘ясні котлети, зрази. Досить популярні, напівготові продукти, які слід декілька хвилин смажити перед вживанням.


Напівфабрикати мають достатньо переваг.


  • Швидкість і простота приготування. Майже готові страви заморожуються, а потім їх потрібно відварити, засмажити чи спекти. На все це потрібно не більше 30 хвилин.

  • Довгострокове зберігання. Якщо не піддавати продукт розморозці, смакові якості зберігатимуться упродовж 3-6 місяців.

  • Приємний смак. Це ствердження вірне лише для якісних напівфабрикатів. У випадку з цими продуктами ціна має вирішальне значення. Адже для їх виробництва використовується справжнє м’ясо, овочі, борошно вищого ґатунку. На сировині не економлять, тому приготовані котлети, пельмені, млинці дуже смачні. Зрозуміло, що дешеві напівфабрикати, будуть сильно поступатися в якості цим більш дорогим версіям. Проте важливо знайти перевіреного виробника, який дійсно слідкує за дотриманням рецептури. Ціна — лише один з індикаторів.

Алерто — це першокласна продукція та бездоганне обслуговування покупців. Наша цінність — сита сім'я, де кожна мама або дружина, успішна і реалізована жінка, що проводить мінімум часу на кухні, тому, що асортимент нашої продукції здатен задовольнити найвибагливіші смаки.430 переглядів0 коментарів
Пост: Blog2_Post
bottom of page