top of page

Якісні напівфабрикати – це корисно і швидко

Сьогодні у холодильнику кожної сучасної господині можна зустріти різні напівфабрикати, які дозволяють швидко приготувати сніданок, обід, вечерю або цікавий перекус посеред дня. Важливою перевагою даної продукції є швидкість приготування – необхідно всього 5-30 хвилин, щоб отримати готову страву. При цьому не потрібно проводити багато часу біля плити, а можна витратити його з користю: приділяючи увагу своїй родині, роботі або улюбленому хобі.


Але далеко не всі знають, де можна придбати справді якісні напівфабрикати, з яких надалі можна приготувати смачні страви. «Алерто Домашня Кухня» – це величезний асортимент продукції, що належить до категорії напівфабрикатів.


За основу використовуються виключно свіжі продукти без ГМО. Завдяки різноманітному асортименту продукції, кожен покупець зможе підібрати для себе найбільш відповідний раціон на день, на тиждень або на місяць:


  • для дітей;

  • для любителів української домашньої кухні;

  • для справжніх гурманів та інше.


Крім того, заморожені напівфабрикати високої якості часто замовляють для приготування страв в ресторанах, кафе та закладах швидкого харчування.


Переваги напівфабрикатів від «Алерто»


Серед основних переваг якісної продукції від «Алерто» слід зазначити такі важливі особливості:

  1. Швидкість та простота приготування кожної страви. Напівфабрикати заморожують у готовому чи напівготовому вигляді, тому їх досить розігріти чи виконати мінімальну термічну обробку перед вживанням.

  2. Тривале зберігання. Смакові якості продукту зберігаються досить довго, якщо не піддавати його частому розморожуванню/заморожуванню.

  3. Чудовий смак, запах. Ці критерії є базовими виключно для якісних напівфабрикатів.

  4. Різноманітний раціон. Великий вибір напівфабрикатів дозволяє обрати різноманітні види страв, відштовхуючись від індивідуальних уподобань.

Крім того, покупці завжди можуть дізнатися всю інформацію, що їх цікавить, про склад того чи іншого напівфабрикату. Всі заморожені заготовки були виготовлені з натуральних продуктів без застосування різноманітних підсилювачів смаку, а тому наші клієнти зможуть насолодитися справжньою домашньою кухнею.1 217 переглядів0 коментарів
Пост: Blog2_Post
bottom of page