top of page

Крученики

На сьогоднішній день напівфабрикати набирають все більшої популярності. Це зумовлено стрімким життєвим ритмом міських жителів. Вони купують страви швидкого приготування для того, щоб урізноманітнити свій раціон не витрачаючи багато часу кухні. Напівготова продукція стала відмінною альтернативою традиційному приготуванню страв, особливо коли виробники пропонують безліч смачних новинок.


Найбільшу популярність серед покупців набули напівфабрикати з м‘яса. Одним з їх видів є крученики. Це вишукана страва української кухні. Її назва швидше за все утворилася від слова «крутити», бо це відбитий і тонкий шматочок м‘яса, в середину якого закручують різноманітні начинки. Ця страва з легкістю стане основною для будь-якого святкового столу та улюбленою на кожен день. Незважаючи на те, що готують їх з різного м‘яса, найкращими вважаються крученики зі свинини. Виготовляються вони з цільних шматків якісного м‘яса за оригінальною технологією. Завдяки їй вироби мають домашній смак і вигляд.


Проте м’ясо давно не єдиний можливий інгредієнт. Інший прекрасний варіант цієї страви — крученики з сиром від «Алерто». Вони доведені до такого стану готовності, що їх потрібно лише обсмажити та зовсім не довго протушкувати, щоб додати соковитості. Якихось 20 хвилин і на вашому столі смачна страва. А ще ви не проводите на кухні пів дня спочатку готуючи, а потім прибираючи.


«Алерто» відповідально ставиться до виробництва своєї продукції закуповуючи сировину у перевірених постачальників. Це забезпечує найвищий рівень якості страв.

Хочеться звернути вашу увагу, що на перший погляд напівфабрикати нашого виробництва мають досить високу ціну. Проте це дає змогу готувати заморожені страви з високоякісної сировини. І в результаті вони завжди смакують справді по-домашньому.626 переглядів0 коментарів
Пост: Blog2_Post
bottom of page