top of page

Чому у напівфабрикатах важливий виробник?

Дуже часто приходячи до магазину ми звертаємо увагу на яскраві пакування з найрізноманітнішими напівфабрикатами. Всі ці напівготові страви безумовно спрощують нам життя й економлять безліч часу. А отже ми отримуємо більше можливостей впоратися з домашніми чи робочими турботами, відпочити чи провести час з сім‘єю і друзями. Це безумовна перевага подібних страв.Тому виробництво цієї продукції поставлено на конвеєр і набуло широких масштабів.


Готують все і по всякому, тільки вибирай. Ось і доводиться у магазинах ретельно вивчати етикетку, щоб не помилитися при покупці. Часто вироби, які можна побачити на вітрині у супермаркеті, мають у своєму складі багато хімії: різних консервантів, барвників, глутаматів, ароматизаторів і замінників смаку. Це шкідливо для людського організму.


Але не все так погано, якщо вибирати виробників напівфабрикатів. Потрібно шукати тих, хто відповідально підходить до вибору постачальників сировини, готує невеликими партіями, вручну. Це дозволяє продукції мати смак і вигляд домашніх страв.


Наприклад, ми в «Алерто прагнемо змінити звичний погляд на напівфабрикати та заморожену їжу. Тому вся наша продукція складається з натуральних інгредієнтів, виключаючи хімічні домішки, консерванти барвники. Крім того, при виробництві використовуємо метод шокового заморожування, який повністю зберігає корисні властивості страви.


Наша продукція на смак і вигляд не відрізняється від домашньої їжі, а асортимент досить широкий від простих до вишуканих страв. Фірмові напівфабрикати «Алерто» — це вареники, пельмені, сирники, млинці, які готують з любов‘ю і повагою до споживачів. Звичайно написати та розповісти можна будь-що, тому ми пропонуємо вам взяти та перевірити. Зі свого боку можемо гарантувати, що ви точно не будете розчаровані.


519 переглядів0 коментарів
Пост: Blog2_Post
bottom of page