top of page

Чому напівфабрикати гарне рішення в наш час

Сьогоднішній темп життя такий, що для багатьох людей поїсти в закладах громадського харчування стає нормальним явищем. А тут ще й аварійні вимкнення електроенергії та води додають фарб до життя. Улюблений заклад може не працювати, а куховарити вдома стає ще складніше.


Тому доводиться шукати альтернативи. Наприклад, напівфабрикати. У звичному для нас вигляді, тобто практично готові страви, які нам потрібно зварити, підсмажити чи запекти. Серед них — пельмені, вареники, котлети, млинці, зрази та багато іншого. Перевага цих продуктів у швидкості приготування.


При виборі напівфабрикатів завжди слід звертати увагу, як відбувався сам процес заморозки. Перевагу варто надавати стравам, що пройшли шокову заморозку, адже для зберігання корисних властивостей продукту вона вважається найкращою. При цьому пам’ятайте — повторне заморожування не допустиме. Воно відразу впливає на якість напівфабрикатів.


Звичайно, зробити висновок про якість продукції просто поглянувши, дуже складно, але можливо. Звертайте увагу на зовнішній вигляд продукту. Краще відмовитись від пельменів і вареників тісто яких потріскалось і потемніло. Це може свідчити про погану якість продукту.


І звичайно, одним з важливих показників якості напівфабрикатів, є ціна. Напівфабрикати, які мають у своєму складі натуральне м‘ясо, не можуть бути дешевими. Бо їх же складові дорожчі та й процес приготування буде іншим.


Дешева продукція, виробництво якої поставлене на конвеєр часто має у своєму складі низькосортне м‘ясо, сою, підсилювачі смаку та аромату. Невеликі ж виробники, які цінують свою репутацію і з повагою ставляться до покупців в більшості готують свої страви з якісної сировини. І напівфабрикати їх виробництва виглядають і смакують по домашньому. Прикладом такої продукції може стати «Алерто». Ми гарантуємо якість та чудовий смак.196 переглядів0 коментарів
bottom of page