top of page

Чи можна дитині вживати напівфабрикати?

Складно переоцінити важливість правильного формування раціону для дітей. І немає сенсу доводити, що до даного питання потрібно підходити з подвійним рівнем відповідальності. Ніхто ж не хоче нашкодити дітям. Але як визначити що можна вживати, а що слід обмежити. А разом з тим виникає інше питання — чому діти так люблять напівфабрикати й чи можна їм їх вживати?


Всі ми хоча б раз в житті чули про те, що напівфабрикати це погано. Але тут варто розібратися в тому, про які саме взагалі йде мова та звідки взялось це «погано». Насправді стереотип про шкідливість напівфабрикатів бере початок від технологій великих виробників.


При виробництві дешевих магазинних страв швидкого приготування компанія переслідує головну ціль — заробити. Часто для досягнення поставленої задачі протягом усього виробничого процесу підбираються різні інгредієнти бюджетного сегмента. Тобто в дешевих пельменях подібного класу за замовчуванням не можуть використовуватись продукти високої якості. Отже, ми не побачимо тут якісне м‘ясо і борошно, натуральні приправи.


Але хто ж буде їсти такий набір продуктів низької якості? А от тут то і криється секрет. Річ у тім, що виробники не соромляться використовувати різноманітні ароматизатори, підсилювачі смаку та інші промислові харчові добавки, щоб приховати посередній смак дешевих складників. Так що розглядати дешеві пельмені з супермаркету, як невід‘ємну частину харчування дитини — погана ідея.


А от у виробництві напівфабрикатів «Алерто» використовуються лише високоякісні продукти фермерського класу. Ми не експериментуємо з добавками та акцентуємо увагу на смакових якостях наших страв. Вони нічим не відрізняються від тих пельменів, млинців, зразів і так далі, котрі ви б приготували дома своїми руками. Ми використовуємо лише натуральні прянощі у всіх наших стравах і не застосовуємо ніяких підсилювачів смаку, оскільки нам нема чого приховувати. Наша ціль — пригостити вас справжнім кулінарними шедеврами, які повертають у дитинство. І от такі напівфабрикати вживати дітям можна.
568 переглядів0 коментарів
Пост: Blog2_Post
bottom of page