top of page

Чим корисні напівфабрикати?

Популярна думка говорить про те, що напівфабрикати — це шкідливо, небезпечно і взагалі їсти їх не можна (краще свіжий супчик). Але чи все настільки однозначно, та чи мають ці міфи хоч якісь підтвердження?


Останніми роками в науковому світі відбувся цілий ряд вкрай важливих відкриттів, які змінили точку зору на дієтологію. Ми переконались в тому, що схуднення залежить не стільки від дефіциту калорій, скільки від правильного режиму життя, який дозволяє утворюватися гормонам, що відповідають за процеси спалювання жиру. Спираючись на сучасні наукові дослідження ми бачимо зміну точки зору на визначену групу продуктів. Так стає зрозуміло, що напівфабрикати це зовсім не зло. Чому?


Поєднання різних інгредієнтів — лише спосіб приготування, але ніяк не причина відмовлятися від тієї чи іншої страви. Раніше вважалось, що їсти м‘ясо з борошняними виробами це погано, але це не зовсім так. Будь-який дієтолог з впевненістю скаже, що шматок торта чи чай з цукром буде набагато шкідливіший, ніж невелика тарілка смачних пельменів.


Так, напівфабрикати із супермаркету готуються за технологіями промислової економії. Достатньо часто тут використовуються продукти низької якості. Щоб страви отримали яскравий смак і аромат, деякі компанії не соромляться використовувати різні добавки та підсилювачі смаку.


Зовсім інша справа напівфабрикати від перевірених виробників, які слідкують за власною репутацією. Наприклад, ми в «Алерто вирішили не експериментувати та в ролі основної конкурентної переваги використовуємо найякісніші, натуральні інгредієнти без добавок та підсилювачів смаку. Ми любимо смачно поїсти та хочемо нагодувати всіх охочий дійсно смачними та корисними стравами. Тому постійно слідкуємо за якістю виробництва та робимо все, щоб вона залишалася на найвищому рівні. Якщо не вірите, то спробуйте скуштувати.
905 переглядів0 коментарів
bottom of page