top of page

Напівфабрикати для усієї родини

Напівфабрикати — це заморожені страви з м‘яса, риби, овочів, які зберігаються при низьких температурах. Структура і склад напівфабрикатів дозволяють їх легко розморожувати. Готуються страви по різному. Їх смажать, тушкують, відварюють, доводять до готовності в пароварці чи мікрохвильовій печі. Плюсів у напівфабрикатів значно більше ніж мінусів. Основні з них — швидкість та простота приготування. Якщо напівфабрикат сирий, його слід запекти, підсмажити чи відварити, але у будь-якому випадку, максимум за пів години ваш смачний сніданок, обід чи вечеря будуть готові.


До основних груп напівфабрикатів входять:

  • Вареники й пельмені. Чи не найкращий варіант перших і других страв. Готуються 7-10 хвилин. М‘ясна, овочева чи сирна начинка підходять на будь-який смак.

  • Різноманітні млинці, котлети, зрази, сирники доводяться до готовності у сковороді чи мікрохвильовці лише декілька хвилин. Начинка в таких виробах повністю готова і її слід лише розігріти.


Звичайно ж якість страв залежить від їх ціни та продуктів, що використовуються. Якщо хочете зекономити й придбати дешеві напівфабрикати, то і якість буде не найкращою.

Якісні заморожені страви не дешеві, але м‘ясо в них справжнє, а тісто не розварюється.


«Алерто» — виробник якісних напівфабрикатів, якими впевнено можна годувати дорослих та дітей. Створені нами страви готуються без додавання будь-яких підсилювачів смаку, емульгаторів та харчових добавок. Ми використовуємо лише свіжі інгредієнти від перевірених постачальників. Це гарантує високу якість наших продуктів.


Продукція має сертифікат Європейського рівня. Проте найважливіше те, що напівфабрикати створюються як для себе. Може прозвучати дивно, але дбайливість виробника завжди відчувається у його продукції.


680 переглядів1 коментар
Пост: Blog2_Post
bottom of page