top of page

Маленький секрет: Як правильно обрати напівфабрикати?

Асортимент продуктів швидкого приготування вже звичний для нашого меню. А як здивувалися б наші предки років сто тому, потрапивши на нинішню кухню — всього 10-15 хвилин і ситний обід для всієї сім'ї готовий. Мінімальні затрати часу і зусиль на приготування їжі — основна перевага заморожених виробів. Вона робить їх присутність бажаною в кожній морозилці.


Спеціалісти по здоровому харчуванню впевнені: страви, з відбірної сировини корисні як свіжоприготовані, так і заморожені — натуральні зрази, апетитні пельмені з м‘ясом, ситні вареники, фаршировані смачні млинці по справжньому поживні та приносять лише користь організму.


Нашому здоров‘ю шкодять не заморожені заготовки самі по собі, а дешеві з неякісної сировини. Якісні ж м‘ясні напівфабрикати виготовляють з охолодженого свіжого м‘яса. Тому заготовлений продукт має натуральний м‘ясний запах і незмінну поживну користь.


Напівфабрикати в тісті називають комбінованими. Корисні вареники, пельмені та млинці готують з борошна вищого гатунку і натуральних яєць, з переважаючим вмістом начинки з відбірних продуктів. Такі страви швидко відновлюють сили й насичують організм збалансованою життєвою енергією.


Якість кулінарних напівфабрикатів в будь-якому випадку оцінюють по щільності, за смаковими, ароматичними якостями та зовнішнім виглядом — форма і текстура мають бути рівними й не деформованими. На жаль, навіть шляхом «проб і помилок» важко знайти надійного виробника у звичайному супермаркеті. Якщо ви хочете безумовної користі для здоров‘я, приходьте до нас в «Алерто. Домашня кухня».


Здорове харчування клієнтів основа нашої філософії. Натуральні напівфабрикати смачно урізноманітнять ваш здоровий раціон. Гарантуємо неперевершений смак швидких у приготуванні страв, які швидко насичують і відновлюють тонус.443 перегляди0 коментарів
Пост: Blog2_Post
bottom of page