top of page

А що ви знаєте про види котлет?

Сьогодні наша розмова присвячена королеві кухні, єдиній і неповторній — котлеті. Під хрумкою скоринкою приховані секрети кухарської майстерності й рецепти зі всього світу. Котлета у звичному розумінні — це страва з телячого, свинячого чи курячого фаршу. Рецептів хоч відбавляй і один кращий за інший.


Всім знайомий виріб з фаршу, округлої форми — звична для нас котлета. А які ж вони бувають ще?


Котлета по-київськи, займає почесне місце серед прикладів цієї страви. Для неї потрібно зробити все так, щоб досягти привабливого вигляду і не слід забувати про масло. Майстерно приготована котлета по-київськи — гарантує вам неперевершену гамму смаку.


Фрикадельки — це маленькі м'ясні котлетки (з свинячого чи курячого фаршу). Вони зварені в окропі чи бульйоні. А от в Німеччині фрикадельками називають звичайні котлети. На відміну від тюфтельок, у фрикадельки рис не кладуть.


Підвидом котлет також вважають зрази. Їх придумали чи то литовці, чи то поляки в часи Речі Посполитої. І вже пізніше рецепт зразів заслужено поширився. Спочатку їх готували з м‘яса з будь-якою начинкою. З появою картоплі на перше місце вийшли зрази з використанням цього інгредієнту. Вони і сьогодні утримують лідерство. Картопляні зрази ситні і можуть мати будь-яку начинку.


Тому існує багато рецептів цієї страви: з м'ясним фаршем, з капустою, лівером. І всі ці смачні різновиди готуються у нас. Якщо у вас полюбляють картоплю, то просто зобов‘язані придбати зрази картопляні у «Алерто». А готувати їх дуже просто і без заморочок — обсмажили на малому вогні в соняшниковій олії й можете подавати до столу.


А ще хочеться зазначити, що всі напівфабрикати, які можна придбати в «Алерто» готуються з сировини від надійних постачальників, за перевіреною рецептурою і з любов‘ю до наших покупців. Все смачне і натуральне, як вдома.381 перегляд0 коментарів
bottom of page